На все комплектации действует гибкая система скидок!

 

НОВИЙ 308. НЕПЕРЕСІЧНИЙ ДИЗАЙН

 

 

ХАРАКТЕР ТА ПОТУЖНІСТЬ

 

Приготуйтеся, адже на вас чекає кохання з першого погляду адже достатньо одного погляду, щоб оцінити особистіть нового PEUGEOT 308. Знаменитий лев Peugeot посідає чільне місце на виразній решітці радіатора, елегантності автомобілю додають також  16-ти дюймові диски Zyrcon. Новий компактний 5-дверний хетчбек PEUGEOT 308  має повністю інтегровані світлодіодні ходові вогні та галогенові фарищо додають помітності на дорозі.

PEUGEOT i-COCKPIT® ЗМІНЮЄ УЯВЛЕННЯ ПРО КЕРМУВАННЯ

Вмостіться зручніше та розслабтеся – ви у світі PEUGEOT i-Cockpit®, розробленого заради вашого задоволення. Компактне кермо, зручна передня панель інструментів та ємнісний сенсорний екран забезпечать більше швидке, легке та інтуїтивне керування. Додайте до картини Hi-Fi пакет Denon та пакет Driver Sport Pack , щоб отримати справді непересічне водійське задоволення.

 

НОВИЙ 308 GT LINE - СПОРТИВНИЙ ДИЗАЙН

 

СТИЛЬ, ЩО ВИРІЗНЯЄТЬСЯ

Сміливі, чисті та розкішні лінії, матеріали найвищого ґатунку - новий PEUGEOT 308 GT Line може похизуватися стильним спортивним дизайном. Високоякісне оздоблення з «ефектом шкіри»/ Oxford Mistral зі швами червоного кольору, кермо, повністю оздоблене шкірою з алюмінієвими акцентами – ви будете насолоджуватися інтер’єром щодня.   

ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ

Покладіть край метушні за кермом за допомогою новітнім засобам допомоги водію та навігаційный 3D-системі з розпізнаванням голосу. Ваш смартфон під’єднується до сенсорного екрану за допомогою фукнції Mirror Screen Triple Play, що надає максимум комфорту в салоні.

ДИЗАЙН НОВОГО 308

Вивірені пропорції, експресивний стиль і продумані лінії роблять вигляд нового PEUGEOT 308 сильним і динамічним. Його особистіть підкреслюється новою потужною передньою частиною з хромованими вставками та новими галогеновими й еліптичними модульними головними фарами.

Мінімалістичний і функціональний дизайн інтер’єру доповнює ергономіку заради водійської насолоди. PEUGEOT i-Cockpit®    це компактне кермо, передня панель інструментів і ємнісний сенсорний екранякі разом забезпечують захоплення та задоволення кермуванням.

 

 

ДИЗАЙН НОВОГО 308 GT LINE

ВИШУКАНИЙ СПОРТИВНИЙ ДИЗАЙН

Новий динамічний бампер під вертикальною  решіткою радіатора підкреслює спортивний дизайн нового PEUGEOT 308 GT Line.  На ньому розташовані FULL LED фари, секвентальні LED-індикатори та протитуманні LED-вогні.

Візуально корпус 308 GT Line має більш агресивний та спортивний вигляд завдяки оздобленню нижньої частини та подвійній вихлопній трубі.  Дизайн підкреслюють 17-ти дюймові  литі дискі з діамантовим огрануванням Rubis. 

 

КЕРОВАНІСТЬ НА ДОРОЗІ

Через те, що вся суть задоволення від кермування, насправді, криється у контролі, новий PEUGEOT 308 пропонує вискотехнологічні рішення для підвищення керованості на дорозі. Підвіска та шини ідеально підлаштовані під двигуни BlueHDi, HDi та THP, аби демонструвати більшу ефективність та оптимальний комфорт.

 

 

ЗАГОСТРЮЄ ВІДЧУТТЯ

 

Параметри Driver Sport Pack були змінені, щоб покращити ваші відчуття від кермування. Після натискання на кнопку "Sport" на центральній конслі, система дозволяє водію відчути чистий драйв: підвищується чутливість керма та педалі акселератора, виникають спортивні відчуття, посилюється звук двигуна, змінюється колір панелі приладів (з білого на червоний) та на ній з'являються динамічні параметри транспортного засобу (подача живлення, турбонаддув, бічне та поздовжнє прискорення).

 

Система HI-FI DENON

Насолоджуйтесь Hi-Fi музикою з Hi-Fi Pack відDenon. Система Denon Hі-Fі нового Peugeot 308 – це неперевершене технологічне досягнення, що складається з 8-ми колонок, низькочастотного динаміка і цифрового підсилювача. Можливість обирати між 2-ма варіантами розподілу звуку та 5-ма еквалайзерами дає водію та пасажирам відчути потужний, точний та натуральний звук.

 

ЕФЕКТИВНІ ДВИГУНИ

 

Двигун THP 150 EAT6

Двигун, який комплектується 6-ступінчатою автоматичною коробкою передач АКПП-6, забезпечує високий крутний момент (240 Нм при 1400 хв). Цей двигун відрізняється високою прийомистістю та еластичністю.

 

Двигун BlueHDi 120 Stop&Start EAT6

Новий 308 оснащено новітнім двигуном BlueHDi 120 к.с. з системою Stop&Start* із найбільш ефективною системою зниження токсичності відпрацьованих газів та гарантовано зменшеного споживання пального.

 

Двигун HDi MT

Технологія HDi поєднана з дуже ефективною системою контролю викидів — із сажовим фільтром. Як самоочисна система, вона переробляє газ, який утворюється внаслідок згоряння дизельного пального у двигуні. Фільтр забезпечує скорочення викидів твердих частинок вихлопу дизельного двигуна, зменшуючи їх до значного рівня (0,004 г/км). Така технологія робить дизельні двигуни екологічно безпечнішими.

 

НОВА АВТОМАТИЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ EAT6

Нова автоматична коробка передач EAT6* від AISIN забезпечує задоволення від водіння та екологічну ефективність (зменшує витрати пального і викиди СО у порівнянні з попереднім поколінням КПП). EAT6 – це нова 6-ступінчата автоматична коробка передач з технологією Quickshift. Ця технологія дозволяє перемикати передачі швидше, при цьому гарантує неперевершену плавність і неймовірне задоволення від керування.

 

 
Купить Peugeot в Харькове: Автосалон Мистраль Авто