На все комплектации действует гибкая система скидок!

 

PEUGEOT Новий 301 Седан

PEUGEOT 301 є втіленням останніх стилістичних рішень бренду завдяки сучасному та потужному дизайну.

ЕЛЕГАНТНІСТЬ ТА ХАРАКТЕР

 

Новий PEUGEOT 301 є втіленням останніх стилістичних рішень бренду. Його потужний та сучасний дизайн виражений у вертикальній радіаторній решітці та передніх фарах, які ідеально підкреслюють елегантний образ автомобіля. Він має фірмове освітлювальне обладнання, включно з передніми ходовими вогнями та задніми фарами у формі слідів від кігтів лева. Це підсилює хай-тек характер PEUGEOT 301.

 

ВИШУКАНИЙ ІНТЕР'ЄР

 

Коли ви відчиняєте двері нового PEUGEOT 301, то опиняєтеся в салоні сучасного седану з новою футуристичною панеллю приладів. Сідайте за кермо в ергономічне та зручне водійське крісло. Завдяки новому дизайну та великому 7-ми дюймовому сенсорному екрану на центральній панеліi PEUGEOT 301 є втіленням вдалого поєднання елегантності та гармонії.

 

КОЛЕСА

 

Нові колісні диски PEUGEOT 301 доступні в розмірах 15'' або 16''i. Ви також можете обрати між сталевими або литими дисками.

 

ДИНАМІЧНІ ПОКАЗНИКИ

Динамічність нового седану PEUGEOT 301 гарантує комфорт та високий рівень потужності на будь-якій дорозі.

 

ЗАЛИШАЙТЕСЬ НА ЗВ'ЯЗКУ

Смарт-можливості нового PEUGEOT 301 сконцентровані навколо великого 7-ми дюймового сенсорного екрану i. Він надзвичайно зручний завдяки використанню новітніх технологій. Екран відображає для водія вид із камери заднього виду та дані системи 3D-навігації i.Він також дублює інтерфейси додатків MirrorLink® i, Android Auto®та Apple CarplayTM i зі смартфонів, які підтримують Mirror Screen Triple Play i .Це система є інноваційною для даного сегменту ринка.

КОМФОРТНИЙ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ДЛЯ ПАСАЖИРІВ

 

ДИЗАЙН ТА БЕЗПЕКА

 

Новий PEUGEOT 301 відповідає всім очікуванням водіїв навіть у найскладніших умовах для кермування. Волога дорога, спека або холод: у новому седані PEUGEOT 301 ви та ваші пасажири завжди відчуватимете комфорт та безпеку.
 
Функціональний PEUGEOT 301 гарантує високий рівень безпеки. Вже у стандартній комплектації  i автомобіль обладнано системам ABS і ESP та системою екстреного гальмування. Автомобіль обладнаний чотирма подушками безпеки (передньою та боковими) i , а пасажири на задньому сидінні забезпечені трьохконтактними ременями безпеки  i Задні сидіння також обладнані спеціальними конструкціями IsoFix  i для дітей.
 

НОВА АВТОМАТИЧНА КПП EAT6

 

Бензиновий VTi-двигун об'ємом 1,6 л і потужністю 115 к.с. i агрегується 6-ти ступеневою автоматичною коробкою перемикання передач i. 
Ця нова коробка перемикання передач, створена спільно з компанією Aisin та має назву EAT6 i (Ефективна Автоматична Трансмісія). Її технологія Quickshift забезпечує задоволення від водіння завдяки швидкому та плавному перемиканню передач. Це також дозволяє забезпечити мінімальний рівень CO2  у відпрацьованих газах за допомогою  зниженого внутрішнього тертя та використання закритого механізму зчеплення для попередження прослизання.
Рівень CO2    у відпрацьованих газах становить 168 г/км при використанні 6-ти ступеневої автоматичної коробки перемикання передачeed EAT6 i.
 

ГАБАРИТИ

 
Купить Peugeot в Харькове: Автосалон Мистраль Авто